Červen 2015

Peter Falk - 4. výročí úmrtí

24. června 2015 v 11:21 | StarChild |  Vzpomínám...

Včera, 23. června 2015, uběhly přesně 4 roky ode dne, kdy zemřel slavný herec Peter Falk, legendrání představitel poručíka Columba.

Stále vzpomínáme

Recenze alba: Alive III - 1993

23. června 2015 v 13:07 | StarChild |  Alba
Vydáno: 18. května 1993

Nahráváno: 1992

Vydavatelství: Mercury

Produkce: KISS, Eddie Kramer

Délka: 66:53

Seznam skladeb:

1.) Creatures of the Night, 2.) Deuce, 3.) I Just Wanna, 4.) Unholy, 5.) Heaven´s on Fire, 6.) Watchin´ You, 7.) Domino, 8.) I Was Made For Lovin´ You, 9.) I Still Love You, 10.) Rock and Roll All Nite, 11.) Lick It Up, 12.) Forever, 13.) Take It Off (bonusová skladba), 14.) I Love It Loud, 15.) Detroit Rock City, 16.) God Gave Rock and Roll To You II., 17.) The Star - Spangled Banner

Cover

Velmi jednoduchý a cover, který mi ale svojí jednoduchostí vůbec nevadí. Určitě šlo příjít s lepším coverem, ale tento mi opravdu nijak nevadí. Ta kombinace černé a oranžové mi sedí.

Hodnocení

Šestnáct let po vydání Alive II se KISS rozhodli navázat na tyto úspěšné tituly a v roce 1993 bylo vydáno již třetí Alive. Kapela během těchto dlouhých šestnácti let prodělala mnoho změn. Původní sestava se rozpadla, přišli noví členové, kapelu zasáhlo úmrtí Erica Carra a to nejhlavnější, KISS vystupovali bez charakteristického černo-bílého make-upu. Alive III bylo nahráváno během Revenge Tour 1992 v Clevelandu, Detroitu a Indianapolis.

Recenze alba: Revenge - 1992

18. června 2015 v 17:06 | StarChild |  Alba
Vydáno: 19. května 1992

Nahráváno: Únor 1991 - březen 1992,

Vydavatelství: Mercury

Produkce: Bob Erzin

Délka: 48:51Seznam skladeb:

1.) Unholy, 2.) Take It Off, 3.) Tough Love, 4.) Spit, 5.) God Gave Rock and Roll To You II, 6.) Domino, 7.) Heart of Chrome, 8.) Thou Shalt Not, 9.) Every Time I Look At You, 10.) Paralyzed, 11.) I Just Wanna, 12.) Carr Jam 1981

Cover

Řekl bych jednoduše průměr. Nijak oslňující cover, který by si zasloužil nějakou větší pozoronost. Vidíme na něm průstřely a krvavý nápis REVEGE, což koresponduje s názvem desky. Jak říkám, průměr, který určitě mezi mé oblíbené covery nepatří.

Koncert KISS 8. 6. 2015 Praha

9. června 2015 v 14:18 | StarChild |  News

Včerejším dnem skončilo to dlouhé a pro někoho snad až nekonečné čekání na den, kdy to KISS opět rozjedou se svojí show v pražské O2 Aréně! Tenhle koncert jsem si pochopitelně nemohl nechat ujít a lístky na stání k pódiu jsem měl zakoupené hned druhý den od oznámení koncertu na české půdě.

Do Prahy jsem se vypravil se svými dvěma kamarády. S prvním z nich jsem měl sraz už o půl osmé ráno u mě. Dali jsme si jednoho lahváča, dvě štamprličky slivovice a vyrazili za třetím členem naší výjezdové akce. Ten nás zavedl k jeho známé, která nás hned ráno nalíčila (já si dal make up svýho oblíbence Starchilda) a potom jsme sedli na vlak na Brno a z tama hned na Prahu. Během cesty do místě konání koncertu se nám přihodila nepříjemná věc, kdy jsme né uplně vlastní vinou, ale i vinou paní, která prodávala lístky sedli do špatného vlaku na Prahu, který nebyl slevněný, a tak jsme museli doplácet. Nedalo se nic dělat...

Zemřel herec Pierre Brice, představitel legendárního Vinnetoua

6. června 2015 v 13:53 | StarChild |  News

Ve věku 86 let dnes zemřel slavný francouzský herec Pierre Brice, proslavený rolí legendárního náčelníka Apačů Vinnetoua. Příčinou smrti byl zápal plic. Musím říct, že mě tato zpráva zaskočila a poměrně dost rozesmutnila. Vinnetou je můj dětšký hrdina, na kterém jsem vyrostl a lásku k Vinnetouvským filmům jsem si přenesl i do staršího věku a nedám na ně dopustit.

I když Pierre Brice zemřel, v našich srdcích bude navždy žít jako hrdý náčelník Vinnetou, který neohroženě bojuje proti nespravedlnosti a bezpráví. Nikdy nezapomeneme.


Koncert KISS se nezadržitelně blíží!!!

4. června 2015 v 15:16 | StarChild |  News

Nechce se mi uvěřit, že ten čas tak rychle letí. Když KISS na podzim oznámili, že vystoupí v Praze, připadlo mi to jako za milion let. Jenže doba pokročila a KISS dorazí do Prahy už za čtyři dny!!! Myslím, že nejen já, ale i spousta ostatních fanošků už v sobě začíná pociťovat takové to vibrování a nadšení z toho, že opět uvidí své komiksové hrdiny. Před dvěma lety jsem byl na KISS úplně poprvé a letos si je pochopitelně rozhodně ujít nenechám. Lístky ke stání k pódiu mám už dávno připravené a teď nezbývá nic jiného, že vyčkat ještě těch posledních pár dní.