Únor 2015

KISS - Japonské turné 2015

23. února 2015 v 17:12 | StarChild |  Novinky ze světa KISS

Dneska odstartovalo japonské turné, během kterého je naplánováno celkem pět koncertů v zemi vycházejícího slunce. Na internetu se už pomalu objevují první informace a videa o prvním z těchto koncertů, který se uskutečnil v Nagoye. KISS se předvedli s pozměněným pódiem, na kterém se mi moc líbí stropní část. Povedené jsou i dvě velké obrazovky postranách. Setlist už je taky známý a až na pár písniček to žádné překvapení není. Vůbec poprvé zazněla nová skladba Samurai Son.


Nightwish - Élan

16. února 2015 v 21:06 | StarChild |  Rockový svět

Nightwish před třemi dny vypustili do světa první singl z jejich nové desky Endless forms most beautiful. Písnička nese pro naše končiny zajímavý název Élán a hned po svém vydání vyvolala v řadách fanoušků rozporuplnou diskuzi. Ještě něco málo k desce. Pro Nightwish to je další velký milník. Jedná se o první desku s novou zpěvačkou Floor Jansen, zastupujícím bubeníkem a novým členem Troyem, který hraje na dechové nástroje. Upřímně se na tuhle novou placku sakra těším. Vyjít má koncem března a fakt jsem zvědavej, co na ní najdeme. Floor mi hned padla do oka a jako nová zpěvačka se mi strašně líbí.

KISS - Samurai Son

4. února 2015 v 17:46 | StarChild |  Novinky ze světa KISS

Jak už jste všichni zaznamenali, KISS ve spolupráci s japonskou dívčí skupinou Momoiro Clover Z vydali nový singl, který v anglické verzi nese název Samurai Son. Musím říct, že když jsem se dozvěděl, že KISS chystají spolupráci s touto popovou kapelou složenou z dívek, jejichž věk se pohybuje kolem 20 let, byl jsem trošku zaskočenej. Zároveň jsem byl, ale zvědavý, co z toho vzejde a to i přesto, že jsem to viděl spíš černě.