Leden 2014

Kiss Forever Band - Brno 25. 1. 2014

27. ledna 2014 v 11:34 | StarChild |  Novinky ze světa KISS

V sobotu 25. ledna 2014 jsem vyrazil do Brna na klubový koncert nejlepšího evropského revivalu KISS, který si říká Kiss Forever Band. Spolu se mnou jeli ještě dva moji dobří kamarádi, Máca a Radim. První jmenovaný mi dělal kumpána taky na loňském koncertě opravdových KISS v Praze. Celý den před vystoupením Kiss Forever Bandu jsem byl na florbalovém turnaji a jen tak tam jsem stihal. Nakonec jsme do Brna vyrazili až v 18:00 a po příjezdu jsme hned zamířili do Metro Music Baru, kde se akce konala. Koupili jsme si lupeny, zahřáli se slivovičkou a začali čekat na to, až se na pódiu objeví kapela, ve které působí český bubeník Radek Šikl. Dali jsme si pár pivínek a asi kolem 9 se klubem rozezněly hlasité rockové tóny.

KT 97: Kiss Forever Band - Crazy Crazy Nights

27. ledna 2014 v 10:56 | StarChild |  Klip týdne
Tuto sobotu jsem byl na vystoupení kapely Kiss Forever Band, která je označována za nejlepší evropský revival KISS, a proto musí být všem jasné, že klip pro tento týden bude patřit této maďarsko-české skupině. Ta je tvořena, jak už název napovídá, Maďary, konkrétně třemi, no a jedním Čechem - Radkem Šiklem. Do Klipu týdne jsem vybral písničku Crazy Crazy Nights v podání tohoto revivalu. O samotném koncertu se dočtete v dnešním podrobnějším článku...


Paul Stanley slaví 62. narozeniny

20. ledna 2014 v 19:03 | StarChild |  Novinky ze světa KISS
Paul Stanley, zpěvák, kytarista a legendární představitel Hvězdného dítěte, dnes slaví 62. narozeniny. Doufám, že si svůj den užil podle jeho představ, nejlépe obklopen svojí rodinou a nejbližšími přáteli. Já osobně bych mu popřál hlavně zdraví protože bez něj to v životě prostě nejde. Dále ať se mu i nadále plní jeho sny a přání a do budoucna ještě mnoho úspěchů s KISS.


KT 96: KIS - Creatures Of The Night

20. ledna 2014 v 9:07 | StarChild |  Klip týdne
Už si ani nevzpomínám, kdy sem naposledy vložil nějakou písničku pro Klip týdne. Na blog jsem s nástupem na vysokou bohužel nějak zanevřel a nezbývá mi na něj moc času. Dneska sem si ale řekl, že prolomím dlouhou pauzu a nějakou písničku publikuju. A vzhledem k tomu, že dnes slaví 62. narozeniny kytarista a zpěvák Paul Stanley z KISS, volba byla jasná. Vybral jsem podle mého názoru jednu z TOP skladeb Kissáků. Creatures Of The Night ze stejnojmeného alba, které bylo poslední před odmaskováním.


Ohlédnutí za rokem 2013

7. ledna 2014 v 17:45 | StarChild |  News

Rok 2013 už je několik dní za námi a já sem se nedávno zamýšlel nad tím, jaký tento rok pro mě vlastně byl. Když jsem si to sesumíroval, tak mě až překvapilo, kolik se toho dělo. V tomto článku bych se chtěl poohlédnout za rokem se třináckout na konci a shrnout si tak mých posledních 365 dní, které toho hodně přinesly, ale bohužel také odnesly.

Bruce Kulick do toho praštil ! :-)

7. ledna 2014 v 13:52 | StarChild |  Novinky ze světa KISS

Bruce Kulick, kytarista KISS v letech 1984 - 1996, se hned z kraje roku 2014 oženil se svojí přítelkyní Lisou. Na statbě pochopitelně nemohli chybět členové KISS, přičemž Eric Singer byl dokonce Brůcovým svědkem. Jak už jsem mnohkrát psal, Bruce je můj velký oblíbenec a vždycky jsem velmi rád, když ho vidím v nějaké souvislosti s KISS. Brucovi a Lise přeju ať jim to hlavně klape i nadále a stráví spolu hezký a poklidný život podbarvený tóny rock and rolu.