Červen 2013

KISS - Right Here Right Know (Nové Lyrics Video)

26. června 2013 v 14:30 | StarChild |  Novinky ze světa KISS
KISS zveřenili nové "lyrics video" na jejich skladbu z alba Monster Right Here Right Know podobně jako loni v létě na Hell Or Hallelujah. Musím říct, že video na HoH se mi ale líbí víc. A co vy říkáte na "klip" Richt Here Right Know?


Columbo 7x05 - Spiklenci

26. června 2013 v 10:48 | StarChild |  Epizody

VRAH: Joe Delvin (Clive Revill)
ZMÍNKY O ŽENĚ: 4
CELKEM: 157
PREMIÉRA: 13. května 1978

STRUČNÝ DĚJ

Sympatický irský básník Joe Delvin se na veřejnosti angažuje v boji za mír ve své rodné zemi. Méně známá je však jeho podpora O´Conellových závodů, které dodávají zbraně IRA do Belfastu. Během autogramiády je umělec kontaktován dodavatelem Vincentem Pauleyem, který se chce přiživit na úspěchu autora. Delvin nemá s rozhodováním potíže: za zradu vlasti se platí smrtí a Pauley je ve svém hotelovém pokoji zastřelen. V pokoji zavražděného Columbo objeví Delvinovu knížku i s podpisem a vypitou láhev whisky. Zvláštní je, že Vincent Pauley je diabetik a abstinent. A jelikož je láhev básníkova oblíbená značka, stává se z Delvina okamžitě hlavní podezřelý. (oficiální text distributora)

Columbo 7x04 - Jak vytočit vraždu

25. června 2013 v 11:14 | StarChild |  Epizody

VRAH: Eric Mason (Nicol Williamson)
ZMÍNKY O ŽENĚ: 3
CELKEM: 153
PREMIÉRA: 5. dubna 1978

STRUČNÝ DĚJ

Psychiatr Eric Mason ví, že kolega a nejlepší přítel doktor Charles Hunter udržoval intimní poměr s jeho zesnulou ženou. Eric, vášnivý filmový fanda a sběratel "hollywoodských trofejí", vymyslel vražedný plán hodný detektivního zpracování. Hlavními postavami pomsty se mají stát jeho dva dobrmané Laurel a Hardy, kteří na nacvičený rozkaz bez váhání zabíjí. Psi jsou vychováni tak, že na zazvonění telefonu zbystří a očekávají další znamení. Poté již stačí, aby oběť vyřkla slůvko "Rosebud" (poupě) a krvelačné bestie se na ni vrhnou. Právě toto slovo jako poslední vyřkne Charles Foster Kane ve filmu "Občan Kane". Jednoho večera Mason pod záminkou Charlese požádá, aby odvedl jeho psy k němu domů. O chvíli později příteli sám volá a navrhuje malou sázku: zdalipak si pamatuje na poslední slovo hlavního hrdiny filmu "Občan Kane"? (oficiální text distributora)

KT 83: Daniel Landa - Tajemství

24. června 2013 v 12:11 | StarChild |  Klip týdne
Pro dnešek jsem vybral něco z tvorby Daniela Landy. V sobotu jsem s kamarádem seděl v jedné hospodě na pivu a v rádiu zrovna hráli Tajemství, které jsme si s mým kamarádem pěkně zazpívali... A tak jsem si prostě řekl, že do Klipu týdne dám tuhle velmi povedenou skladbu s úžasnou atmosfrérou.


Peter Falk - In My Heart Forever (Video)

23. června 2013 v 20:36 | StarChild |  Vzpomínám...
Tak jako vždycky, i letos jsem k výročí úmrtí Petera Falka udělal jednoduché tribute video vzdávající čest tomuto úžasnému herci. Letos jsem si nebyl příliš jist s výběrem té vhodne muziky. Docela jsem váhal a nakonec jsem zvolil jednu z melodíí mého oblíbeného filmu Poslední Mohykán. Vzpomeňme touto cestou alespoň na pár okamžiků na Petera Falka, který nás opustil 23. června 2011.


Peter Falk - 2. výročí úmrtí

23. června 2013 v 12:30 | StarChild |  Vzpomínám...

Dnes jsou to přesne 2 roky, co zemřel představitel legendárního poručíka Columba Peter Falk. Připadne mi to jako včera, kdy jsem si tuto smutnou zprávu přečetl na internetu. A vybavuju si to velmi detailně. Tehdy před dvěma lety jsem zrovna dojel domů z nákupu. Bylo něco před osmou hodinou večer. Sedl jsem si k počítači, rozklikl internet a hned na úvodní straně jsem spatřil zprávu o jeho úmrtí! Byl to pro mě velký šok, úplně mě to odrovnalo! Nebudu vám nic nalhávat, ani nějaká slza ukápla. Tenhle člověk pro mě byl a je velkým vzorem a i když se mi často lidé za to smějí, nestydím se za to. Každý máme něco. A já mám Petera Falka co by Columba.

KISS Praha 14. 6. 2013 - Fotogalerie

18. června 2013 v 14:55 | StarChild |  Novinky ze světa KISS
Tady jsou nějaké fotky z pátečního koncertu KISS, které jsem s mým kamarádem pořídil. Hlavně teda on, který měl foťák. Já jsem využil hlavně svůj telefon a fotky z něj také nejsou úplně špatné. Odkaz na celé fotoalbum najdete uvnitř článku. Doufám, že se vám fotky budou líbit.Koncert KISS 14. 6. 2013 Praha

17. června 2013 v 12:29 | StarChild |  Já....o KISS

Byl to den plný napětí, radosti, nervozity a mnoha hodin čekání. Čekání na vlaky, metro, čekání na předkapelu a konečně čekání na moment, kdy padne velká černá opona a na pódiu se objeví legendární KISS.

Do Prahy jsem se vypravil s mým kamarádem, kterému se říká Máca. V 11 hodiná ráno jsme zašli do naší oblíbené hospody na dva rychlý kousky, aby nám cesta lépe ubíhala a poté jsme rychle spěchali na nádráží, aby jsme nezmeškali polední vlak na Brno. V Moravské metropoli jsme pochodili pár obchodů, pokecali se známou a potom jsme usedli do expresu na Prahu. A kdo má s vlaky větší zkušenosti jistě správěně tuší, že sotva jsme nastoupili, ozvalo se hlášení o zpoždění. Nečekaně... Na jenom z vozů nápravy se porouchaly brzdy a plánované zpoždění bylo odhadnuto na 35 - 40 minut. No to byla paráda. Avšak nakonec nebylo tak zle. Nějakým zázrakem se podařilo brzdu opravit a prakticky během chvíle jsme mohli vyrazit. To se mi snad ještě nikdy nestalo, aby vlak nedodržel plánované zpoždění.

KT 82: KISS - Rock And Roll All Nite

17. června 2013 v 11:09 | StarChild |  Klip týdne
Jde dát po pátečním koncertě KISS do Klipu týdne něco jiného, než právě něco od této party včela s Genem a Paulem? Myslím, že to by byl velký hřích. Vybral jsem jeden z největších hitů, a sice Rock And Roll All Nite, protože v pátek to opravdu bylo Rock And Roll All Nite. Přikládám verzi z mého nejoblíbenějšího koncertu Symphony: Alive IV., kde to KISS opravdu neskutečně rozpálili. A to nejen fanoušky, ale i samotný australský orchestr! KISS jsou zkrátka mistři živé show!

Ještě dodám, že během dnešního odpoledne se na blogu objeví podrobný článek o mých dojmech, pocitech a zážitcích z pražského koncertu...


KISS byli včera úžasní! Neskutečnej! zážitek

15. června 2013 v 13:56 | StarChild |  Novinky ze světa KISS

Včera jsme se všichni konečne dočkali! KISS odehráli svůj koncert v pražské O2 Aréně a já musím říct, že to bylo prostě něco úžasnýho. Opravdu neskutečný zážitek, který bych přál každému fandovi rockové muziky. Podrobnější dojmy z celého koncertu a vůbec z cesty do Prahy přinesu v rozsáhlejším článku, který se na blogu objeví někdy během zítřka nebo pondělí. Mám toho opravdu co říct...

A co vy? Jak vám se líbíla včerejší návštěva naší milované komiksové party KISS?

Hell Or Hallelujah 14. 6. 2013, Praha