Leden 2013

Slunce, Seno, Vzpomínka

31. ledna 2013 v 15:08 | StarChild |  News

Máte rádi triologii filmů Slunce, Seno? Pokud ano, následující video je určeno právě pro vás. Já osobně jsem velký Troškových komedií a Slunce, Seno jsou moje nejoblíbenější české komedie. Vždycky když se na ně ale dívám, je mi hrozně líto, že většina herců je už po smrti. Proto jsem vytvořil tohle video, ve kterém jsou herci, kteří nás už bohužel opustili. Hudbu z triologie Slunce, Seno jsme tam záměrně nedal, protože veselá melodie se k tomu zkrátka nehodí. Trošku jsem zaexperimentoval a do videa vložil klavírní skladbu ze Ztracených. Výsledek mě příjemně překvapil...

Zhlédněte video Slunce, seno, vzpomínka a připomeňte si skvělé herce, o které jsem už pohužel přišli.

KISS slaví 40. výročí prvního vystoupení

30. ledna 2013 v 17:15 | StarChild |  Novinky ze světa KISS

Dnes je to přesně 40. let, co KISS odehrali své úplně první živé vystoupení. Podívat se tehdy přisli pouze tři lidé. Jasný příklad toho, že se člověk nesmí nechat prvotním neúspěchem složit. Musí se zvedou a snažit se dál. O pár let později se z KISS staly mega hvězdy, které ovládly hudební scénu. Vyprodávali stadiony a stala se z nich jedna z nejslavnějších rockových kapel všech dob.

Vinnetou

30. ledna 2013 v 15:08 | StarChild |  Filmové postavy

Existuje snad někdo, kdo by nikdy neslyšel o slavném náčelníkovi Apačů Vinnetouovi? Jméno tohoto muže, bojojícího za spravedlnost a mír, zaslechl prakticky každý. Na jeho příbězích vyrosly celé generace lidí, které si ve volném čase hráli na máyovské hrdiny. Ti z vás, kteří na Vinnetouvi vyrosli, si zajisté velmi dobře pamatují, když milovaný náčelník Apačů padl a odešel do "Věčných lovišť. Z vyprávění svého otce, který mě k filmovým máyovkám přivedl, vím, že jsem jako kluk brečel jak malé dítě. Se smrtí Vinnetoua jsem se nechtěl smířit. Myslím si, že podobný scénář jste někteří z vás určitě rovněž zažili.

LOST: Emotional Moments - The Candidate ending

30. ledna 2013 v 11:01 | StarChild |  Emotional Moments

Ztraceni jsou prošpikování nejrůznějšími emotivními momenty, které útočí na naše srdce. Jedním z největších je bezpochyb ten z epizody The Candidate, ve které zahynou Said, Jin a Sun. Z ponorky, v níž se to všechno stane, se dostanou pouze Jack, Hurley, Kate a Sawyer. Když Jack ostatním oznámí, že Jin a Sun se nedokázali dostat ven, Kate i Hurley se nekontrolovaně rozpláčou. Jack se od nich vzdálí, přijde k oceánu, zadívá se do dálky na hladinu a i on nezabrání slzám. Tenhle moment musel rozplakat snad každého.

Když Rachel měla odjet do Paříže - Video

29. ledna 2013 v 17:00 | StarChild |  Já ... o Přátelé

Už je to několik let, co jsem na internetu narazil na tohle velmi dojemné video z Přátel. Jeho hlavním tématem je loučení s Rachel, která se má odstěhovat do Paříže za prací. Pro obrovského fanouška Přátel to je však mnohem víc než jen tohle. Nazval bych to klidně tribute videem. Skvěle je vybraná skladba Goodbye od kapely Plankeye. Když sleduju tohle video, je to jako říkat "sbohem" celému seriálu Přátelé jako takovému. Friends byla úžasná televizní show, která ve svém žánru nebyla doposud překonána. Moc bych si přál, aby se tvůrci rozhodli Přátele ještě nějakým způsobem oživit a natočit třeba film, o kterém se už několikrát spekulovalo. Jestli o tom někdo v koutku duše uvažuje, měl by si určitě pospíšit, protože herci zestárli a některým už táhne na 45 let.

Battle Beast

29. ledna 2013 v 12:24 | StarChild |  Ostatní hudba

Před několika měsíci jsem náhodou na facebooku narazil na videoklip Enter The Metal World od finské kapely Battle Beast, který mě hned po prvním poslechu silně zaujal. Něco jsem si o mladé kapele, která byla založena v roce 2008 Helsinkách, zjistil a stáhl jsem si jejich debutové album Steel z roku 2011. Tato deska mě velmi překvapila, obsahuje samé vydařené kousky a v současné době ji poslouchám prakticky denně.

Monica Geller

28. ledna 2013 v 14:26 | StarChild |  Postavy

Kdysi tlustá Monica se živí jako šéfkuchařka a vaření naprosto zbožňuje. Je to její velký koníček a je velmi ráda v pozici hostitelky. Trpí chorobným uklízením a je také velmi soutěživá. Hodně si zakládá na vztahu, ale toho pravého muže se jí dlouho nedařilo najít. Podstatou kapitolou jejího života byl románek s rodinným přítelem Richardem, který byl o hodně starší než Monica a právě na tom jejich vztah krachl. Monica si přála děti, kdežto Richard už ne.

KT 62: Team - Je To Vo Hviezdach

28. ledna 2013 v 9:47 | StarChild |  Klip týdne
Dneska jsem pro písničku na tento týden zabrousil na Slovensko a vybral jsem skladbu Je To Vo Hviezdách od skupiny Team. Tato písnička má v sobě neuvěřitelné množství pozitivní energie a je to typická věc na nějaké akce s přáteli. Dokáže rozhýbat opravdu každého díky výbornému refrénu. Moc se mi také líbí klip, který krásně odráží dobu, ve které byl natočen.


Ross Geller

25. ledna 2013 v 16:30 | StarChild |  Postavy

Ross Geller, promiňte, Doktor Ross Geller, je jednoduše řečeno jeden velký smolař. Ačkoliv se jedná o velmi slušného člověka, smůla se mu lepí na paty a ve svém životě musel projít nejrůznějšími patáliemi a nepříjemnostmi. Jeho velkým končíkem je paleontologie. Po ukončení vysoké školy pracoval v muzeu, odkud posléze přešel vyučovat na univerzitu. Jeho hovory o paleontologii a dinosaurech jeho přátelé přímo nesnáší a pokud můžou, vyhnou se jim.

Phoebe Buffay

25. ledna 2013 v 9:50 | StarChild |  Postavy

Vemi charismatická a zásadová Phoebe neměla své dětství vůbec jednoduché. Její vlastní matka se jí zřekla a nevlastní spáchala sebevraždu. Od 14 let se musela o sebe starat a to se na ní určitým způsobem podepsalo. Phoebe je tak trochu praštěná a není u ní žádný div, když provede nějakou šílenost. Má dvojče Urshulu, s kterou však nemá dobrý vztah a kromě několika vyjímek se nestýkají.