Říjen 2011

KT 3: Queen - The show must go on

31. října 2011 v 12:49 | StarChild |  Klip týdne
Pro tento týden jsem vybral jednu z mých absolutně nejoblíbenějších písniček - The show must go on od Queenů. Tato písnička byla jedna z posledních, které Freddie Mercury nazpíval. Věděl, že se blíží konec jeho života a na textu se to nesmazatelným dojmem odrazilo. Když ji fanoušci skupiny slyšeli, uvědomili si, že se zpěvákem Queenů není něco v pořádku.

Výběrem této písničky pro tento týden bych chtěl vzdát hold, podle mého názoru, NEJLEPŠÍMU ZPĚVÁKOVI VŠECH DOB!!!Podpořte KISS !!!

29. října 2011 v 16:40 | StarChild |  News
Zdravím všechny návštěvníky tohoto blogu a hlavně ty, kteří milují rockovou muziku.

Na tomto blogu

probíhá soutěž o nejlepší písničku, které se účastním se songem od skupiny KISS - Forever. Pokud jste fanoušky této kapely nebo všeobecně rockové hudby, dejte mi hlas a podpořte tak KISS! Jsem tam jako StarChild.


Columbo 1x05 - Semínko pochyb

28. října 2011 v 17:36 | StarChild |  Epizody

VRAH: Martin Hollister (Eddie Albert)
ZMÍNKY O ŽENĚ: 1
CELKEM: 16
PREMIÉRA: 27. října 1971

STRUČNÝ DĚJ

Helen Stewart a její matka se stanou náhodnými svědky vraždy. To, co zprvu vypadá jako nevinný výlet plachetnicí, se pro obě stane traumatizujícím zážitkem. Ze zátoky zahlédnou, jak jistý muž v županu před svou vilou zastřelí uniformovaného soka. Policie zprvu odmítá svědectví uvěřit, neboť zločin měl podle všeho spáchat válečný hrdina na odpočinku a námořní generál Martin Hollister. Jenom inspektor Columbo se nenechá zastrašit slavným jménem a zahájí vyšetřování. Ale v domě generála se mu nepodaří najít ani oběť, ani vražednou zbraň. Když je o několik dní později na pláž vržena mrtvola poručíka Rogera Duttona, není si již Helena vůbec jista, zda se osudného dne nestala obětí optického klamu. Samolibý generál se mezitím stačil s Helenou spřátelit a zdá se, že spravedlnosti nakonec přece jenom unikne. Ale jeho ješitnost se mu nakonec stane osudnou.
(CSFD.cz)

Columbo 1x04 - Smrt nabízí pomocnou ruku

27. října 2011 v 9:44 | StarChild |  Epizody
VRAH: detektiv Brimmer (Robert Culp)
ZMÍNKY O ŽENĚ: 4
CELKEM: 15
PREMIÉRA: 6. října 1971

STRUČNÝ DĚJ

Žárlivý nakladatel Arthur Kennicut nechá sledovat svou ženu soukromým detektivem Brimmerem. Ten po čase svému zadavateli v rozporu se skutečností oznamuje, že je mu jeho žena Lenora věrná. Brimmerův záměr je jasný: chce vydírat paní Kennicutovou a dostat z ní vnitřní informace o nakladatelství jejího manžela. Jeho plán mu však nevyjde. Lenora se před ním neopatrně zmíní, že chce všechno povědět manželovi, načež jí Brimmer uhodí tak nešťastně, že je na místě mrtvá. Arthur Kennicut naléhá na inspektora Columba, aby co nejrychleji dopadl pachatele. Druhého dne mu dojde trpělivost a do vyšetřování zapojí i soukromé očko Brimmera, který má Columbovi sloužit jako pomocník.

SONB - 1. Kolo

25. října 2011 v 8:07 | StarChild |  News
Hlasujte... diky

KT 2: Scorpions - No one like you

24. října 2011 v 15:12 | StarChild |  Klip týdne
Tento týden bude klip týdne patřit německé rockové legendě Scorpions. Tato úžasná kapela, jedna z mých nejoblíbenějších hned po KISS Smějící se, za léta své produkce nahrála mnoho skvělých písniček. O Scorpions na tomto blogu určitě ještě uslyšíte. Minimálně právě v této rubrice. Dnes jsem pro vás vybral písničku No one like you, která má velmi svižné tempo a lehce zapamatovatelný refrén. Song pochází z alba Blackout z roku 1982!Sláva a peníze 1975 - 1979

23. října 2011 v 17:43 | StarChild |  Historie

Na konci roku 1975 bylo vydavatelství Casablanca blízko krachu a skupina Kiss byla v nebezpečí propadnutí nahrávací smlouvy s vydavatelstvím. Obě strany mohl zachránit jen komerční úspěch. Překvapením bylo, že komerční úspěch přišel po vydaní dvojalba Alive! ze živých vystoupení. Na tomto jejich prvním živém albu mínila skupina předvést to vzrušení, které provázelo jejich koncerty, chtěla vydat zvukovou verzi, kterou nebylo možno ve studiu nahrát. Album vyšlo 10. září 1975, získalo čtyřnásobnou platinu a živá verze singlu Rock and Roll All Nite s kytarovým sólem se stala prvním singlem, který se dostal do Top 40.

Patrick Swayze

23. října 2011 v 13:57 | StarChild |  Osobnosti

NAROZEN: 18. srpna 1952
ZEMŘEL: 14. září 2009

Patrick Swayze patří mezi moje nejoblíbenější herce, i když je to spíše ženský idol. Narodil se do umělecké rodiny, kde mohl naplno rozvíjet svůj talent. Jeho matka byla tanečnicí a proto není divu, že po ní Patrick tento společenský um sdědil a naplno zůročil v jeho nejslavnějším filmu Hříšný tanec, kde si střihl roli Johnyho Castla po boku Jeniffer Gray (Baby). Jeho dalším významným filmem je bezesporu Duch, avšak co se týče mě, nejvíce se mi líbil v Bodu zlomu, kde ztvárnil surfaře Bodhiho. Vidět ho taky můžeme v historickém seriálu Sever proti Jihu.

Columbo 1x03 - Vražda podle knihy

22. října 2011 v 10:22 | StarChild |  Epizody
VRAH: Ken Franklin (Jack Cassidy)
ZMÍNKY O ŽENĚ: 2
CELKEM: 11
PREMIÉRA: 15. září 1971

STUČNÝ DĚJ

James "Jim" Ferris a Ken Franklin jsou nerozlučná autorská dvojice kriminálních příběhů. Ken se převážně stará o popularitu na veřejnosti, zatímco Jim píše scénáře. Ken pozve Jima do svého víkendového domu blízko San Diega a tam ho uprostřed telefonátu s jeho ženou Joannou zastřelí. Ta si myslela, že její muž volal z kanceláře, z čehož později vychází i policie. Na místě se však nepodaří najít žádné známky násilí a mrtvola samozřejmě rovněž chybí. Ken má alibi, které potvrdí vdova Lilly La Sanca, u které Ken Franklin o víkendu nakupoval

HOSPODA

21. října 2011 v 15:16 | StarChild |  Hospoda

Podle mého názoru velmi povedený český sitcom, kterých v českých luzích a hájích moc k mání není. Divácké hodnocení tohoto seriáu je rozpoluplné. Někteří jej zbožňují, jiní jej nesnáší. Osobně si myslím, že je to jeden z našich nejlepších seriálů a prakticky ve všech ohledech převyšuje druhý novácký sitcom Comeback! Jak je z úvodu cítit, patřím do první skupiny diváků, která tento seriál miluje.